Bilgi

Ölçü Aletleri ve Kalibrasyon

Root
30 Kasım 2020
Ölçü Aletleri ve Kalibrasyon

EN 81-20&50 ASANSÖR MONTAJ STANDARDI VE TS 12255 ASANSÖR TSE HYB’Sİ İÇİN UYGUN TAM LİSTE

TSE 12255 standardı kapsamında TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahip olmak isteyenlerden standard kapsamında belli dokumanlar istenmektedir. Bu belgeyi almak isteyen firmalar iki kategoride ele alınır.

  1. Newtonmetre (Dinamometre ) (*)
  2. Kumpas (*)
  3. Multimetre (*)
  4. Lüksmetre (*)
  5. Takometre (*)
  6. Pens ampermetre(*)
  7. Yalıtım test cihazı (*)

(*) Periyodik olarak kalibre edilecek cihaz ve ekipman.

TS 12255 nolu standart, asansörler, yürüyen merdivenler ve yürüyen yolcu bantları yetkili servislerinin işletmecilik, yapısal özellik, teknik donanım, çalışanların özellikleri ve belgelendirme ile ilgili kurallarını kapsar.

GEREKLİ BELGELER: Asansör Garanti Belgesi, Asansör Kapasite Raporu, E-İmza (Elektronik İmza), HYB (TS 12255) Belgesi, ISO 9001:2008 Belgesi , Marka Tescil Belgesi, Modül B + D Belgesi, Modül B + E Belgesi, Modül G Belgesi, Modül H Belgesi, Sanayi Sicil Belgesi, SSHYB (Satış Sonrası HYB), TS EN 13015 Standardı.

Asansörcüler için gerekli olan TS 12255 Hizmet Yeterlilik Belgesi kapsamında zorunlu hale gelen tüm ölçüm ve test aletleri kalibrasyonları ile birlikte set halinde kargo edilmektedir. (Asansör Tse Hyb Belgesi Alma Garantili) Seti incelemek ve Ücretsiz Kargo imkanı ile Satın almak için buraya tıklayınız.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞGÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GARANTİLİ ÜRÜNLERGARANTİLİ ÜRÜNLER
ÜCRETSİZ KARGOÜCRETSİZ KARGO
İADE/DEĞİŞİM GARANTİSİİADE/DEĞİŞİM GARANTİSİ
Whatsapp