Zeytinmarketi.com Aydar Zeytincilik ve Tarım Ürünleri Ltd. Şti. ait bir e-mağazadır. Bu e-mağazada satılan tüm ürünler “Aydar Zeytincilik” markasının güvencesi altındadır.

Aydar Zeytincilik, 1982 yılından itibaren zeytin sektöründe AYDAR markası ile faaliyet göstermektedir. 2400 m2 kapalı alana sahip olan işletmemiz yıllık ortalama 1500 ton zeytin üretme kapasitesine sahiptir. Kurulduğu günden itibaren sürekli daha kaliteli üretim yapmayı hedefleyen firmamız tüketici menfaatleri ve halk sağlığının korunmasını ilke edinmiştir.

Bu ilke doğrultusunda üretim, işleme, deoplama ve pazarlama aşamasında gereken özeni göstermektedir. Kalitenin ancak kendini geliştirerek sağlanacağı düşüncesiyle hareket eden firmamızda; kalite anlayışı en alt çalışandan en üst yöneticiye kadar prensip haline getirilmiştir.

Bu prensipler ISO9001:2000 belgeleri ile tescillenmiştir. Sağlıklı yaşamın güvenli gıda tüketmekten geçtiği tartışılmaz bir gerçektir. Bu nedenle AYDAR ZEYTİNCİLİK olarak gıda güvenliği konusunda gereken özeni göstermekteyiz.

Vizyonumuz;

Ege’nin en seçkin zeytinlerinden, dalından sofranıza doğal bir lezzet sunan şirket olmak.

Misyonumuz;

Zeytin ve Zeytinyağı konusunda tüketicilerin beklentilerini modern teknoloji ile karşılamak ve sağlık konusundan taviz vermeksizin kalite/fiyat dengesini gözeterek müşterilerimize ürün sunmaktır.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GARANTİLİ ÜRÜNLER
ÜCRETSİZ KARGO
İADE/DEĞİŞİM GARANTİSİ